جوشکاری سیار تهران

جوشکار تهرانپارس

جوشکار تهرانپارس در سریع ترین زمان آماده ارائه کلیه خدمات باربری در کلیه نقاط تهرانپارس به همشهریان عزیز می باشد. نیروهای با تجربه و حرفه ای ما در تمام روزهای هفته کلیه خدمات جوشکاری را با بهترین کیفیت ارائه می دهند.

آهنگری سیار تهرانپارس

آهنگری سیار تهرانپارس با بهترین جوشکاران تهران آماده ارائه کلیه خدمات آهنگری سیار در محل می باشند. آهنگری سیار تهرانپارس ارائه دهنده کلیه خدمات آهنگری مانند ساخت انواع نرده و حفاظ، سقف کاذب و … مطابق با نیاز و در خواست مشتری می باشد.

خدمات آهنگری و جوشکاری

جوشکاری سیار

خدمات جوشکاری

جوشکار سیار تهرانپارس

آهنگری در تهرانپارس

خدمات جوشکاری سیار تهرانپارس و آهنگری در تهرانپارس

خدمات جوشکاری سیار تهرانپارس و آهنگری در تهرانپارس فوری و با قیمت مناسب از خدماتی است که می توانید در تمامی روزهای هفته و با بهترین کیفیت توسط نیروهای حرفه ای دریافت نمایید.

مراجعه فوری

یا تماس شما ، نیروهای ما در سریع ترین زمان و فوری اعزام شده و کلیه خدمات جوشکاری و آهنگری را با بهترین کیفیت به همشهریان ارائه می دهد.

کیفیت بالای خدمات

از آنجاییکه که نیروهای ما دارای تخصص و تجربه کاری در زمینه جوشکاری و آهنگری می باشند. کیفیت کارها در سطح بالا بوده و از جمله عوامل موثر بر موفقیت سطح کارها می باشد.

گارانتی خدمات

خدماتی که توسط این مجموعه ارائه می گردد با گارانتی و ضمانت به همشهریان ارائه می گردد. در صورت لزوم و بروز هر گونه مشکلی نیروهای ما سریع در محل حاضر و نسبت به رفع آن اقدام خواهد نمود.

جوشکار سیار تهران

قیمت ها مطابق تعرفه

کلیه خدمات مربوط به آهنگری و جوشکار سیار با قیمتی مطابق با تعرفه و ارزان به مشتریان عرضه می گردد. هزینه جوشکاری در تهرانپارس و آهنگری در تهرانپارس مطابق با صورت می گیرد.

تجهیزات سیار و مجهز

ارائه خدمات در محل و به صورت سیار را می توان گفت از مهمترین خدماتی است که این مرکز به مشتریان خود ارائه می دهد. جهت انجام کلیه این خدمات تجهیزات به روز و سیار را در اختیار دارد.

پوشش دهی کلیه نقاط تهرانپارس

جوشکاری سیار ما آماده ارائه  کلیه خدمات آهنگری و چوشکاری در کلیه نقاط تهرانپارس با بهترین قیمت و به صورت فوری می باشد. این مرکز کلیه مناطق را تحت پوشش دارد.

گارانتی انجام کار شما ازنظر این شرکت باید دارای مراتب زیر باشد:

گارانتی انجام کار شما ازنظر این شرکت باید دارای مراتب زیر باشد:

گارانتی و ضمانت نامه از ویزگی های برجسته و مهم شرکت ها به شمار می رود. گارانتی و ضمانت سبب می شود تا مشتریان به شرکت ها اعتماد نمایند و شرکت ها به مشتریان این تضمین را می دهند که در صورت بروز هر گونه مشکل به صورت فوری توسط شرکت نسبت به رفع آن اقدام می شود و کلیه خدمات با بهترین کیفیت ارائه گردد.

دادن گارانتی و ضمانت نامه پیامدهای مثبت زیادی را در پی دارد که در ادامه به برخی از مهمترین های اشاره شده است:

  • اطمینان و رضایت خاطر مشتریان
  • متناسب و سازگار بودن ضمانت نامه با نوع نیاز و انتظارات
  • داشتن مشتریانی وفادار
  • به کار گیری وسایل و تجهیزات به روز و اصل و مناسب

مختصری درباره ما

جوشکار سیار تهران با نام تهران جوش با بیش از ۱۰ سال سابقه حرفه ای در زمینه انواع جوشکاری و خدمات آهنگری در تهران می باشد. در مدت زمان بسیار کوتاهی این مجموعه توانست با برند تهران جوش خدمات قابل توجهی را به همشهریان ارائه دهد. این مجموعه با ارائه خدمات با کیفیت به بسیاری از کارخانه و کارگاه توانست رضایت حداکثری مشتریان را کسب نماید.

عمده فعالیت ما در بخش خانگی
۱- ساخت و تعمیر انواع درب و پنجره های فلزی و درب حیاط

۲- ساخت انواع سقف در داخل و خارج ساختمان
۳- ساخت انواع اسکلت های فلزی

۴- ساخت انواع تابلو و قفسه های فلزی

نقاط قوت ما :

در اختیار داشتن نیروهای متخصص و حرفه ای

قیمت های مناسب و با توچه به تعرفه

انجام کلیه خدمات در محل

رزرو خدمات به صورت فوری

از کجا شروع کنیم

با رفتن بر روی آیتم ها توضیحات بیشتر را می توانید بخوانید

تماس با ما
برآورد هزینه
رزرو یا درخواست آنی
اعزام جوشکار

نیروهای ما دارای از افراد با سابقه می باشند و خدمات را با استفاده از تجهیزات به روز و مدرن و براساس نیاز پروژ ه های شما با کیفیت بالا انجام می دهند. 

چرا ما
مهارت
دقت
سرعت عمل
تعرفه مناسب
اهداف ما

ارائه خدمات با کیفیت و کسب رضایت مشتریان را می توان از مهمترین اهداف این مجموعه دانست. با ارائه خدمات با کیفیت و به دست آوردن رضایت مشتریان می توان به دیگر اهداف دست یافت.

با کسب رضایت مشتریان می توان به سایر اهداف از جمله پیشرفت و توسعه در زمینه کار شرکت دست یافت. این مجموعه در تلاش است تا کار و خدمات خود با گسترش و توسعه داده و روز به روز بر فعالیت های خود بیافزاید.

نظرات مشتریان

با سلام و درود

کارتون واقعا حرف نداره. کار ساخت سقف کاذب برای پارکینگ شرکت را  نیروهای شما انجام دادند بسیار عالی بود

درود بر شما

نیروهای خوش برخوردی دارید از همه مهمتر این بود که واقعا کارشون رو تمیز انجام داد جای جوش ها تمیز بود.

بازهم تشکر میکنم از همه شما و نیروهای حرفه ای و با اخلاق شما. بنده پیمانکار هستم و جوشکاری پروژه رو شرکت رو انجام دادند. هم کار با کیفیت بود و هم قیمت ها منصفانه و خوب بودند.

درود و سپاس

منم هم خسته نباشید میگم به شما و همه نیروهای حرفه ای تان.

جوشکاری درب و پنجره ساختمان  ما شرکت شما انجام دادند واقعا رضایت داشتیم و فقط میتونم بکم خداقوت

تماس با ما